Business Awards Consulting (BAC), Kuzey Akademi’nin 10 yıllık ödül danışmanlığı deneyiminin ardından 2020 yılında başlattığı iş geliştirme girişimi sonucunda oluşturulan bir markadır.
BAC, şirketlere tüm operasyonel süreçler dahil olmak üzere tüm ödül sürecinin stratejisini oluşturmak için 1 yıllık stratejik ödül ortaklığı anlaşması sunan benzersiz ve ödüllü Uçtan Uca Stratejik Ödül Danışmanlığı modeliyle hizmet vermektedir.

Büyük deneyimi ve benzersiz iş modeli, %94 giriş başarısı ve %100 müşteri başarı oranı ile yaklaşık 450 ödül kazandırdı.

Sizde Ödül Kazanmak İstermisiniz?

1) İş ödüllerini iyi biliyoruz

Biz sadece danışman değiliz ve sadece güzel kelimeleri bir araya getirebilen iletişim insanları değiliz. Yaratıcı yeteneği iş zekası ile birleştiriyoruz ve jürilerin genel olarak aradığı şeyler de dahil olmak üzere çok sayıda endüstri ve iş programı ile aşinalığı birleştiriyoruz.
Sizden önemli bilgileri alacağız ve belirli bir programa hazır değilseniz veya hazır olmak için bünyenizde belirli işlemleri tamamlamanız gerekiyorsa size söylemekten çekinmeyeceğiz.

2) “Kendiniz veya kuruluşunuz hakkında” yazmak zor olabilir.

Bazen konuya çok yakınsınızdır ve sizi özel yapan şeyin ne olduğunu çıkarması ve ifade etmesi için üçüncü bir kişiye ihtiyaç duyarsınız. Müşterilerimizden aldığımız bir yorum ‘Vay canına! bizi mükemmel tanımladın!’ Çünkü siz zaten harikasınız, ama sizin de buna inanmanız konusunda zekice bir hünerimiz var.

3) İşinizi yürütmekle çok meşgul olabilirsiniz ve bir iş ödülü sunumu hazırlamak için yeterli zamanınız olmayabilir.

Bu yıl takviminizde başka bir yarı bitmiş uygulamanız daha var, değil mi? Ödülleri yazmayı veya girmeyi bir kenara bırakın, bir işi yürütmek veya işinizi yapmak için zaman bulmak bile yeterince zor olabilir. Öyleyse bırakın bunu sizin için yapalım ve işi kesin olarak bitirelim!

4) Ödül kazanma şansınızı muhtemelen artıracaksınız!

Biz profesyoneliz ve işi bitiririz. Müşterilerimizin çoğu finalist veya kazanan aşamalara ulaşır. Zirveye giden yolculuğunuzda sizi desteklemek için elimizden geleni yapacağız.